وب کنفرانس یکی از نیازهای امروز در عصر تکنولوژی است که می تواند نیاز به حضور فیزیکی افراد را در جلسات، کلاس های آموزشی و حتی دید و بازدیدهای دوستانه و خانوادگی برای آن ها که عزیزان راه دور دارند، به حداقل برساند. "دورمی" یک دورهمی دوستانه به ساده ترین راه ممکن است.
"دورمی" این امکان را به شما می‌دهد که بدون نیاز به هیچگونه زیرساخت و امکانات ویژه ای به راحت ترین شکل ممکن کلاس‌های آنلاین خود را با بهترین کیفیت برگزار کنید.
برگزاری جلسات اداری به صورت آنلاین، کمترین مزیتی که برای شما دارد صرفه جویی در وقت و استفاده بهینه از زمان است. برای برگزاری جلسات آنلاین دیگر نیاز به نصب هیچگونه اپلیکیشن خارجی و استفاده از پلتفرم های پیچیده نیست."دورمی" جلسات آنلاین شما را راس ساعت با بهترین کیفیت صدا و تصویر برگزار خواهد کرد.
شیوع ویروس کرونا در سرتاسر دنیا باب مهمانی و دورهمی های مجازی را باز کرد. امروز شما این امکان را دارید که از طریق "دورمی" با دوستان و آشنایان خود در هر کجای دنیا که باشند دورهمی‌های هیجان‌انگیز برگزار کنید.
تنها کاری که شما باید انجام دهید این است: هنگام درخواست مرورگر برای اجازه دسترسی به میکروفون و دوربین، بر روی گزینه allow کلیک کنید.