پیام رسان و شبکه‏ های اجتماعی

نسل جدید پیام رسان ها علاوه بر ارتباط متنی، صوتی، ارسال فایل و...، کانال‌های ارتباطی هم دارند و می‌توان به کمک‌شان از اخبار روز مطلع شد، مقالات و گزارش‌های تخصصی در حوزه علاقمندی‌ها را مطالعه کرد، از مواضع و رویکردهای افراد و گروه‌های مختلف در خصوص یک مساله خاص آگاهی یافت و یا در آنها سرگرم شد و وقت گذراند.
گروه توسعه فناوری های هوشمند کیان ایرانیان در راستای ایجاد یک شبکه اجتماعی تمام خدمات گام برداشته است. این گام بلند به همت دانش فنی جوانان متخصص ایران اسلامی محقق خواهد شد که افتخاری فراموش ناشدنی را برای کشور به ارمغان خواهد آورد. حاصل تجریه، تخصص و تلاش گروه کیان، شبکه اجتماعی تمام خدمات آیگپ است.

آیگپ
آیگپ
باسامدیا
باسامدیا
تاک
تاک
4030
4030
اُپسیم چت
اُپسیم چت

فین تک

به طور گسترده، اصطلاح تکنولوژی مالی می‌تواند به هر نوآوری در مورد نحوه تعامل مردم با کسب و کار، از اختراع پول دیجیتال تا حسابداری دوگانه، اعمال شود. به دلیل انقلاب اینترنت و همچنین انقلاب اینترنت تلفن همراه و تلفن هوشمند، تکنولوژی مالی به‌صورت شدیدی رشد یافته است و فین تک، که در ابتدا به تکنولوژی رایانه‌ی مربوط به پشت صحنه‌ی بانک‌ها یا شرکت‌های تجاری اشاره می‌کرد، در حال حاضر انواع مختلفی از مداخلات تکنولوژیکی را به اموال شخصی و تجاری توصیف می‌کند.
گروه توسعه فناوری هوشمند کیان ایرانیان نیز در این زمینه فعال و پویا ظاهر شده است و با ارائه خدمات مالی مختلف در سطح خرد و کلان به یاری کاربران ایرانی شتافته است

شارژیت
شارژیت
کارت به کارت
کارت به کارت
کارت هدیه دیجیتال
کارت هدیه دیجیتال
qr سوئیچ
qr سوئیچ
کیف پول
کیف پول

محتوای دیجیتال

طبق پیش‌بینی‌های صورت‌گرفته بازار تولید محتوای دیجیتال بین سال‌های ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۳ می‌تواند رشدی حدود ۲۸۳ میلیارد دلاری داشته باشد.همین پیش‌بینی خود به تنهایی باعث می‌شود تا بسیاری از فعالان عرصه دیجیتال به این امر روی آورند.اما نکته‌ای که مهم است استراتژی تولید محتواست که از عهده هر سازمانی خارج است.
گروه توسعه فناوری های هوشمند کیان ایرانیان با توجه به تجربیات خود در این زمینه حرکت‌های بسیاری را آغاز کرده است که آیگپ‌تی‌وی با ارائه محتوای تصویری نمونه‌ای از این حرکت بزرگ در عرصه وی او دی‌ها است.

آیگپ تی وی
آیگپ تی وی
اولین خبر
اولین خبر

سرویس های دیجیتال

ابزارهای دیجیتال تقریباً تمام زندگی ما را احاطه کرده‌اند. موبایل و اینترنت و تبلت‌ها و مکان‌یاب‌ها، تلویزیون‌های هوشمند، نرم افزارهای پیام رسان و شبکه های اجتماعی، تنها نمونه‌هایی از این ابزارها هستند.طبیعتاً هر یک از این ابزارها با خود فرصت‌هایی هم به همراه دارند و در بسیاری از ما این نگرانی را ایجاد می‌کنند که اگر با آنها آشنا نشویم، ممکن است از زمان خود عقب بمانیم و به تدریج، زبان مشترک خود با جهان اطراف را از دست بدهیم.
گروه توسعه فناوری هوشمند کیان ایرانیان در این عرصه نیز وارد شده است و با ایجاد ابزارهایی چون پیام‌رسان و باشگاه مشتریان و... خود را به عنوان پرچم‌دار ابزارهای دیجیتال معرفی کرده است.

کلابیک
کلابیک
چاپار
چاپار

دورمی

وب کنفرانس یکی از نیازهای امروز در عصر تکنولوژی است که می تواند نیاز به حضور فیزیکی افراد را در جلسات، کلاس های آموزشی و حتی دید و بازدیدهای دوستانه و خانوادگی برای آن ها که عزیزان راه دور دارند، به حداقل برساند. "دورمی" یک دورهمی دوستانه به ساده ترین راه ممکن است
"دورمی" این امکان را به شما می‌دهد که بدون نیاز به هیچگونه زیرساخت و امکانات ویژه ای به راحت ترین شکل ممکن کلاس‌های آنلاین خود را با بهترین کیفیت برگزار کنید.
برگزاری جلسات اداری به صورت آنلاین، کمترین مزیتی که برای شما دارد صرفه جویی در وقت و استفاده بهینه از زمان است. برای برگزاری جلسات آنلاین دیگر نیاز به نصب هیچگونه اپلیکیشن خارجی و استفاده از پلتفرم های پیچیده نیست."دورمی" جلسات آنلاین شما را راس ساعت با بهترین کیفیت صدا و تصویر برگزار خواهد کرد.
شیوع ویروس کرونا در سرتاسر دنیا باب مهمانی و دورهمی های مجازی را باز کرد. امروز شما این امکان را دارید که از طریق "دورمی" با دوستان و آشنایان خود در هر کجای دنیا که باشند دورهمی‌های هیجان‌انگیز برگزار کنید.
تنها کاری که شما باید انجام دهید این است: هنگام درخواست مرورگر برای اجازه دسترسی به میکروفون و دوربین، بر روی گزینه allow کلیک کنید.

دورمی
دورمی

به جمع ما بپیوندید

فرصت های همکاری