ربات هوشمند تشخیص کرونا

ربات هوشمند تشخیص کرونا

شرکت «توسعه فناوری های هوشمند کیان ایرانیان» در راستای ایفای نقش خود در بیماری فراگیر کرونا، با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اقدام به راه‌اندازی ربات هوشمند تشخیص کرونا بر بستر شبکه اجتماعی آیگپ کرد. کاربران با مراجعه به این ربات هوشمند می‌توانند با اعلام وضعیت جسمانی خود متوجه شوند که آیا مشکوک به ویروس کووید 19 هستند و یا در سلامت به سر می‌برند.
این ربات هوشمند باعث شد تا بسیاری از کاربران از راه دور در جریان وضعیت جسمانی خود قرار گیرند و تردد به مراکز درمانی کاهش پیدا کند. در این سرویس اطلاعات و آمار کرونا، تماس با مرکز 4030 و همچنین آخرین اخبار در خصوص این بیماری نیز در دسترس کاربران قرار گرفته است.

سرویس پرداخت خیریه از طریق امتیاز

سرویس پرداخت خیریه از طریق امتیاز

شرکت «توسعه فناوری های هوشمند کیان ایرانیان» در راستای ایفای نقش خود در جهت کمک به نیازمندان و محرومان کشور و حضور در صحنه‌های مختلف برای کمک در زمان حوادث غیرمترقبه و بلایای طبیعی، با همکاری بنیاد احسان برکت، جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و خیریه‌های مختلف اقدام به راه‌اندازی سرویس خیریه و نیکوکاری در بستر شبکه اجتماعی آیگپ کرد.
در این سرویس کاربران با مراجعه به بخش‌های مختلف می‌توانند به ارگان و یا خیریه مورد نظر خود کمک‌های مالی خود را اهدا کنند. همچنین این امکان برای خیرین فراهم است تا با استفاده از امتیازات جمع شده خود در آیگپ، اقدام به پرداخت مبالغ مورد نیاز خود کنند.

به جمع ما بپیوندید

فرصت های همکاری