درباره کیان ایرانیان

با افزایش بهره گیری از فناوری روز، کلید موفقیت جوامع امروزی در دست سازمان هایی است که بیشترین بهره را از فناوری در جهت ارائه خدمات بهتر می برند. مجموعه کیان ایرانیان در سال ۱۳۹۷ با هدف ایجاد بسترهای ارتباطی و اطلاع رسانی تأسیس شده است تا جدیدترین فناوری روز دنیا در حوزه شبکه های اجتماعی را ارائه نماید.
کیان ایرانیان با پیام رسان آیگپ اولین گام جهت توسعه فناوری و فراهم کردن یک اپلیکیشن مناسب برای مخاطبان را برداشته است. در حال حاضر تمرکز عمده این مجموعه بر روی طراحی، توسعه پیام رسان «آیگپ» در بستر تلفن های هوشمند و پشتیبانی نرم افزارهای ارتباطی و رسانه ای بر روی تلفن های همراه و رایانک های جیبی است.کیان ایرانیان، با استفاده از تکنولوژی و دانش فنی روز دنیا و با تکیه بر تجربه نیروهای مختصص خود بر آن است تا در افق 1404 نرم افزارهای کاربردی بر بستر شبکه های اجتماعی در سطح منطقه‌ تولید و عرضه کند. علاوه بر بسترهای نرم افزاری در تلاشیم تا با توسعه زیرساخت های لازم به عنوان یکی از بروز ترین مجموعه های ایران ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات در کلاس جهانی باشیم.

چگونه مارا بیابید

فوتر

راه های ارتباطی

آدرس : تهران. بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، نرسیده به بزرگراه مدرس، کوچه گلگشت، پلاک 48

 

تلفن
ایمیل
info{@}kianiranian.com

مارا در شبکه های اجتماعی بیابید

دانلود پیام رسان آی گپ

linux  macos  windows apple android

عضویت در خبرنامه ما

با عضویت در خبرنامه کیان ایرانیان میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.