عرضه ارائه خدمات متنوع مخابراتی کشور بر بستر پیام‌رسان آی‌گپ

با همکاری مشترک شرکت مخابرات ایران و پیام‌رسان آی‌گپ ارائه سرویس‌های شرکت مخابرات بر بستر این پیام‌رسان فراهم شد.

سید مجید صدری، مدیر عامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به لزوم تحقق ارتباطی فراگیر و در تشریح خدمات ارائه شده بر بستر پیام‌رسان آی‌گپ گفت: به زودی امکان ارائه خدمات متنوع مخابراتی، شامل: پرداخت قبوض، ثبت نام و خدمات الکترونیک تلفن ثابت و همچنین خدمات ارزش افزوده بر بستر آی‌گپ فراهم می‌شود.

وی هم‌چنین تاکید کرد: شرکت مخابرات ایران بارویکرد حمایت از پیام‌رسان‌های داخلی و تخفیف تعرفه ترافیک به میزان یک چهارم برای این پیام رسان‌ها ، به دنبال حمایت از تولید داخلی و همکاری با کسب وکارهای نوین کشورمان است.

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران در پایان افزود: علاوه بر خدمات ذکر شده ارائه خدمات مجازی بر بستر آی‌گپ با امکان تماس تصویری از طریق این پیام‌رسان فراهم شده و همچنین در بخش کیف پول الکترونیک نیز با ارتباط بین دو مجموعه، تمام مشترکین شرکت مخابرات ایران می‌توانند از طریق اعتبار تلفن خود در پیام‌رسان آی‌گپ خرید کنند.

لازم به ذکر است پیام‌رسان آی‌گپ در آینده نزدیک قابلیت برقراری تماس صوتی با تلفن‌های ثابت و پیشخوان ارائه خدمات مخابراتی به مشترکین و خدمات حوزه اینترنت پرسرعت را نیز خواهد داشت.

چگونه مارا بیابید

فوتر

راه های ارتباطی

آدرس : تهران. بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، نرسیده به بزرگراه مدرس، کوچه گلگشت، پلاک 48

 

تلفن
ایمیل
info{@}kianiranian.com

مارا در شبکه های اجتماعی بیابید

دانلود پیام رسان آی گپ

linux  macos  windows apple android

عضویت در خبرنامه ما

با عضویت در خبرنامه کیان ایرانیان میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.